Historia

      Spółka Przedsiębiorstwo Produkcyjne „Polstyr" Sp. z o.o. powstała w 1993 roku na podstawie Umowy Spółki zawartej przez dwóch wspólników i zarejestrowanej w Rejestrze Handlowym przez Sąd Rejonowy w Słupsku pod numerem RHB 967.

Na początku działalności nasza Firma posiadała 4 wtryskarki i zajmowała się produkcją artykułów gospodarstwa domowego z termoplastycznych tworzyw sztucznych oraz części zamiennych do rowerów i motorowerów.

Pracownikami Spółki byli w większości pracownicy dawnej Chemicznej Spółdzielni Inwalidów „Polstyr" w Człuchowie. Spółdzielnia ta powstała w 1952 roku i była jednym z pierwszych wspólników Spółki, a słowa „Polstyr" używała w swojej nazwie od 1972 roku.

Od początku istnienia produkty przez nas wytwarzane sprzedawane były przez pośredników w Europie Zachodniej i Skandynawii. Na przełomie lat 1995/1996 rozpoczęliśmy samodzielną sprzedaż na eksport.

Kilkanaście lat pracy nad technologią, wyposażeniem i organizacją pozwoliło nam uzyskać poziom europejskiej marki.

      W naszej firmie nie tylko produkujemy, ale również projektujemy nowe i rozwijamy istniejące produkty. Podejmując te działania mamy na celu spełnienie oczekiwań naszych klientów. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność, solidność, ładny wygląd i przyjazną cenę.

Tytuł „Rzetelna Firma" oraz opinie naszych odbiorców i dostawców są najlepszą oceną działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjnego „Polstyr" Sp. z o. o. .