• Koszalińska 4
    77-300 Człuchów
  • Tel. +48 59 83 43 482 tel. +48 59 83 43 482

Nasza Firma

Spółka Przedsiębiorstwo Produkcyjne „Polstyr” Sp. z o. o. powstała w 1993 roku na bazie Chemicznej Spółdzielni Inwalidów.

Od początku działalności nasza Firma współpracowała z zakładami rowerowymi na terenie Polski a w szczególności z zakładem „Romet” Bydgoszcz w zakresie wytwarzania metodą wtrysku części z tworzyw sztucznych.

Ustawiczny rozwój firmy, wymogi rynku doprowadziły do zmiany profilu produkcji i osiągnięcia w tej dziedzinie wiodącej pozycji.

Obecnie Firma dysponuje 56 wtryskarkami o sile zwarcia od 70 do 1000 ton i zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego oraz części do urządzeń technicznych i energetycznych.

Po zmianie profilu produkcji, produkty przez nas wytwarzane sprzedawane były w Europie Zachodniej i Skandynawii. Obecnie znaczna część produkowanych przez nas wyrobów trafia do europejskich sieci i dyskontów takich jak LIDL, ACTION.

Kilkadziesiąt lat pracy nad technologią, wyposażeniem i organizacją pozwoliło nam uzyskać poziom europejskiej marki.

W naszej firmie produkujemy, rozwijamy istniejące produkty i projektujemy nowe. Podejmując te działania mamy na celu spełnienie oczekiwań naszych klientów. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność, solidność, ładny wygląd i przyjazną cenę.

Tytuł „Rzetelna Firma” oraz opinie naszych odbiorców i dostawców są najlepszą oceną działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjnego „Polstyr” Sp. z o. o.
image